Prostějovský ples

Ročník Prostějovského plesu se konal

6. března 2020 - Společenský dům Prostějov

Termín dalšího plesu dáme vědět
vzheldem k situaci.

Láska a vášeň

Program plesu

Přátelé a podporovatelé naší akce.

Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19
je termín dalšího ročníku akce nejistý. Hned jak to půjde,
tak vám dámě vědět. Zachovejte nám přízeň a buďte zdraví.

Na Prostějovském plese 2020 jste viděli.

Program Prostějovského plesu 2020

hlavní
host
večera

Monika Absolonová

Monika Absolonová je primárně muzikálová zpěvačka. Jejím prvním velkým muzikálem byl Dracula. Do širšího povědomí se dostala díky titulní roli v muzikálu Kleopatra, Následovala dvojrole v divadelní verzi muzikálu Rebelové a posléze hlavní ženské role v muzikálech Noc na Karlštejně, Tři mušketýři, Vražda za oponou a titulní role v muzikálech Angelika, Mona Lisa a Mary Poppins. Jako Fanny Briceová zazářila v hlavní roli muzikálu Funny Girl, za kterou v březnu roku 2012 získala prestižní cenu Thálie.
Monika Absolonová má také ryze herecké zkušenosti, vidět jsme ji mohli např. v rolí čarodějnice v pohádce Princezna ze mlejna 2 či jako zdravotní sestřičku v druhém a třetím pokračování komedie Kameňák. Pravidelně ji také můžeme vídat na televizních obrazovkách, od roku 2012 moderuje pořad Taxík.

Kapela
večera

O5 a Radeček

Kapela O5 a Radeček se na české hudební scéně pohybuje ve stejném složení již 25 let. Tato popová skupina tvoří a žije v jesenických horách, její písně milují tisíce lidí a klipy mají na internetu miliónová zhlédnutí. Zároveň patří k nejžádanějším koncertním kapelám v Česku. Do povědomí širší veřejnosti vstoupila úspěšnými hity Vloupám se nebo Praha. V roce 2019 vydala kapela po 7 letech novou desku s názvem Dobrý zprávy, která obsahuje hity Sex ve sprše a LOVEní. „Radečci“ za prodej alba obdrželi mj. ocenění Zlatá deska. V posledních letech tvoří své nahrávky v Londýně a v New Yorku pod vedením slavného producenta Jaya Reynoldse.

Moderátorka
večera

Eva Perkausová

Celým večerem nás provede primácká moderátorka Eva Perkausová. Tuto blonďatou krásku jsme mohli vidět např. ve filmu Modelky s.r.o. a v seriálu Znamení koně. Objevila se mimo jiné na obrazovkách TV Barrandov jako moderátorka pořadu Svět v barvách, později v TOP STAR magazínu na FTV Prima. Od roku 2018 společně s Romanem Šebrlem uvádí hlavní zpravodajskou relaci na FTV PRIMA.

Plesový
band

Jamr´s

Na našich akcích se vždy snažíme představovat mladé a talentované kapely z našeho regionu. Šestičlenná skupina Jamr´s je toho jasným důkazem. Těšit se můžete na originálně zahraný repertoár kombinující prvky jam-sassion a taneční zábavy. Na jejich seznamu skladeb však hity od Karla Gotta či Heleny Vondráčkové nenajdeme. Místo nich propůjčují novou energii a image zahraničním megahitům např. od U2, Beatles či Michaela Jacksona.

Místo konání

Místo

Společenský dům Prostějov

Komenského 4142/6, 796 01 Prostějov

Zobrazit na mapě Společenský dům Prostějov

V případě dalších dotazů nás můžete

Kontaktovat

Sledujte aktuality

Partneři

HLAVNÍ partneři

auto Rolny Vahal

Partneři

Prostějov Olomoucky kraj Interforst INSTA LEKSYS

Mediální partneři

Akce zábava Deník TV Morava Olomoucká dbrna AB centre Ares Prostejovske noviny